Yhteystiedot

Tradehit-tiimi

Tradehit Oy
Höyläämötie 11 B 5
00380 HELSINKI

etunimi.sukunimi@tradehit.fi

Myynti 050 472 5493

Toimihenkilöt

Liisa Veijola
Asiakaspäällikkö
Elintarvikeasiakkuudet

liisa.veijola@tradehit.fi
+358 (0)40 500 4579

Minna Marjamaa
Asiakaspäällikkö
Käyttötavara- ja asennus­palveluasiakkuudet

minna.marjamaa@tradehit.fi
+358 (0)50 308 9813

Marja Kanerva
Palvelujohtaja
Henkilöstö, laskutus, hallinto

marja.kanerva@tradehit.fi
+358 (0)400 394 603

Jouni Raitanen
Toimitusjohtaja, hallituksen jäsen

jouni.raitanen@tradehit.fi
+358 (0)50 368 4969

Jere Meriluoto
Tuotekehityspäällikkö

jere.meriluoto@tradehit.fi

Alue-esihenkilöt

Minna Paasonen
Alue-esihenkilö

minna.paasonen@tradehit.fi
+358 (0)40 066 9670

Pk-alue, Uusimaa

Hanna Lempinen
Alue-esihenkilö

hanna.lempinen@tradehit.fi
+358 (0)50 514 2984

Varsinais-Suomi

Johanna Rauhanen
Alue-esihenkilö

johanna.rauhanen@tradehit.fi
+358 (0)50 467 8257

Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi, Päijät-Häme

Virpi Uhlbäck
Alue-esihenkilö

virpi.uhlback@tradehit.fi
+358 (0)50 514 3056

Savo, Kainuu, Pohjois-Karjala, Etelä-Karjala

Kati Joukosalmi
Alue-esihenkilö

kati.joukosalmi@tradehit.fi
+358 (0)50 442 4911

Pohjanmaa

Jaana Ellala
Alue-esihenkilö

jaana.ellala@tradehit.fi
+358 (0)50 436 0894

Pohjois-Suomi, Lappi

Pia Salminen
Projektipäällikkö
Asennuspalvelu

pia.salminen@tradehit.fi
+358 (0)40 567 8925

Hallitus

Pekka Pirinen
Hallituksen jäsen

+358 (0)400 215 433

Tomi Tanninen
Hallituksen jäsen

+358 (0)40 580 8519

Peter Schulman
Hallituksen puheenjohtaja

+358 (0)400 430 675

Ota yhteyttä

Jätä viesti, niin olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.